KOMPLEMENTA s.r.o.

účetnictví a daně jednoduše, spolehlivě a bez starosti

O nás

Kdo jsme?

KOMPLEMENTA s.r.o. je značka, pod níž se specializovaní profesionálové, kteří se zavázali poskytovat kvalitní služby svým klientům v oblasti auditu, poradenství, daní, dodržování účetních předpisů a služeb interního auditu. Naše společnost byla založena v roce 2018, nicméně svojí kvalitní prací a profesionálním přístupem si do dnešního dne si vybudovala klientskou základnu od OSVČ až po právnické subjekty.

Jaká je naše síla?

Máme vášeň pro dokonalost, náš tým se zavazuje překonávat očekávání našich klientů, dodáváme stejnou nadstandardní úroveň služeb, naše standardy pro klientské služby, metodiku auditu a školicí programy jsou konzistentní ve všech našich postupech.

Co je naším cílem?

Naším cílem ve společnosti KOMPLEMENTA s.r.o. je pomáhat našim klientům dosáhnout jejich cílů prostřednictvím oceňovaných služeb, které poskytujeme jako certifikovaní účetní, daňoví poradci, konzultanti v oblasti řízení a finanční specialisté.

A naše budoucnost?

V současné době se zabýváme zdokonalováním postojů a kultur, systémů a postupů, aby celá naše společnost přijala koncept neustálého zlepšování. Cílem je zvýšovat kvalitu a výraznost našich služeb všem zákazníkům a to bez ohledu na množství a objem poskytovaných služeb.

Zpět na Úvod